UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS by juz to dawno zrobiło, bez tej lewackiej UE. W czerwcu bedzie wiadomo, czy bedą pieniadze ?. Akurat po wyborach prezydenckich?Idę o zakład, że za Tyfuska, nie bedzie, żadnego Portu w Elblągu.
PiS by juz to dawno zrobiło, bez tej lewackiej UE. W czerwcu bedzie wiadomo, czy bedą pieniadze ?. Akurat po wyborach prezydenckich?Idę o zakład, że za Tyfuska, nie bedzie, żadnego Portu w Elblągu.