UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.
@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.