UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.


Anuluj