A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dowcip stulecia - Książkomaty w Elblągu.
Każdy mieszkaniec Elbląga - z widocznym bólem zęba - winien udać się do Książkomatu
Poziom intelektualny wpisujÄ…cych siÄ™ wybitny.
Dyrektor Biblioteki Elbląskiej obiecywał też, jak tylko nastał, że będą dowożone książki osobom niepełnosprawnym ruchowo. Szybko się z tego wycofał - samochód służbowy za często jest mu potrzebny do wożenia swoich 4 liter na różne bardziej i mniej służbowe wyjazdy. Ciekawe, jak teraz będzie z książkami - to trzeba codziennie odbierać i uzupełniać. Na Hetmańskiej oparte jest o księgozbiór za ścianą. A na Zatorzu ? O bibliotekę szkolną ?
Dyrekcja tej firmy już dawno zwietrzała. Do wymiany.
Co w tym dziwnego? Jeden już jest w Elblągu, a książkomaty znajdują się w dużo mniejszych miastach. To raczej normalność.