UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co w tym dziwnego? Jeden już jest w Elblągu, a książkomaty znajdują się w dużo mniejszych miastach. To raczej normalność.
Co w tym dziwnego? Jeden już jest w Elblągu, a książkomaty znajdują się w dużo mniejszych miastach. To raczej normalność.