Wybrany wątek opinii

Dowcip stulecia - Książkomaty w Elblągu.
(2025.02.22)
Co w tym dziwnego? Jeden już jest w Elblągu, a książkomaty znajdują się w dużo mniejszych miastach. To raczej normalność.
(2025.02.23)
Powrót do komentarzy