UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dyrektor Biblioteki Elbląskiej obiecywał też, jak tylko nastał, że będą dowożone książki osobom niepełnosprawnym ruchowo. Szybko się z tego wycofał - samochód służbowy za często jest mu potrzebny do wożenia swoich 4 liter na różne bardziej i mniej służbowe wyjazdy. Ciekawe, jak teraz będzie z książkami - to trzeba codziennie odbierać i uzupełniać. Na Hetmańskiej oparte jest o księgozbiór za ścianą. A na Zatorzu ? O bibliotekę szkolną ?