33
20.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma chętnych na inwestycje przemysłowe, więc sprzedajmy pod budownictwo jednorodzinne. Przecież pieniądze są potrzebne miastu
(2025.02.21)

info

1  
  1
- a komentujący frustraci znowu jadą po "polityce" dla myślących inaczej. Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tuska i kaczyńskiego... to szczerze współczuję :(. PS. Gospodarka jest najważniejsza, a nie dziwi brak chętnych na taką działę w takim czasie i na takich warunkach.
Norymberga dla orgów PLANdemi (2025.02.24)

info

1  
  0
Pazerni i Szubrawcy vs Pazerni Oszuści... nic was to ludki nad Wisłą nie nauczyło? Żeby było śmieszniej, szef partii Pazerni i Szubrawcy ma ksywę TW "der Student" a szef partii Pazerni Oszuści "Oscar" - w niemieckim BND (byłe Stasi)... a reszta jak i ww. pewnie współpracują (nieświadomie?; ) z połową szanujących się agencji i wywiadów... jesteście tak robieni w... wszyscy "fani" głównych partii "politycznych", że to nie jest nawet smutne. To jest tragicznie smutne. PS. Polska pod względem bogactw per capita jest jednym z najbogatszych krajów na świecie (m. in. metale rzadkie w Suwałkach, na Dolnym Śląsku itd. itp. )... dlatego właśnie są potrzebne takie agentury jak POPiS + inna komuna, byście SPALI i nawalali się między sobą o to, i "decydowali" raz na 4 lata, kto was będzie mniej d... mał w tym sezonie... to jest tragi-komedia - za waszą kasę, i kasę przyszłych pokoleń.
2084 (2025.02.24)

info

1  
  0