UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
- a komentujący frustraci znowu jadą po "polityce" dla myślących inaczej. Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tuska i kaczyńskiego... to szczerze współczuję :(. PS. Gospodarka jest najważniejsza, a nie dziwi brak chętnych na taką działę w takim czasie i na takich warunkach.
Norymberga dla orgów PLANdemi