UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pazerni i Szubrawcy vs Pazerni Oszuści... nic was to ludki nad Wisłą nie nauczyło? Żeby było śmieszniej, szef partii Pazerni i Szubrawcy ma ksywę TW "der Student" a szef partii Pazerni Oszuści "Oscar" - w niemieckim BND (byłe Stasi)... a reszta jak i ww. pewnie współpracują (nieświadomie?; ) z połową szanujących się agencji i wywiadów... jesteście tak robieni w... wszyscy "fani" głównych partii "politycznych", że to nie jest nawet smutne. To jest tragicznie smutne. PS. Polska pod względem bogactw per capita jest jednym z najbogatszych krajów na świecie (m. in. metale rzadkie w Suwałkach, na Dolnym Śląsku itd. itp. )... dlatego właśnie są potrzebne takie agentury jak POPiS + inna komuna, byście SPALI i nawalali się między sobą o to, i "decydowali" raz na 4 lata, kto was będzie mniej d... mał w tym sezonie... to jest tragi-komedia - za waszą kasę, i kasę przyszłych pokoleń.

2084

Anuluj