UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

- a komentujący frustraci znowu jadą po "polityce" dla myślących inaczej. Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tuska i kaczyńskiego... to szczerze współczuję :(. PS. Gospodarka jest najważniejsza, a nie dziwi brak chętnych na taką działę w takim czasie i na takich warunkach.

Norymberga dla orgów PLANdemi