A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dla mnie nie trzeba tej książki promować. Przeczytana jeszcze przed oficjalną premierą. Lubię czytać Pani książki. Najlepsze jest to że są obsadzone w miejscach które znam. Dziękuję
Od kiedy przeczytałem "Zostań w domu" inaczej patrzę na wieżowce na Zawadzie.
No właśnie widzę jakie ograniczenia znosi haha żadne! Widać to na twoim przykładzie jak mocno ograniczony jesteś, brawo za komentarz poniżający siebie :)
Przyznam, że jest to pierwsza książka Pani Agnieszki, którą przeczytałam, i... -wsiąkłąm! Jestem zachwycona! Oczywiście sięgam od razu po te poprzednie. Osadzenie akcji w bliskim nam miejscach jest świetne. Niezła intryga, wciągająca tajemnica- brawo, Pani Agnieszko. Książka zasługuje na sfilmowanie.
A mi się wydaje, że to jest produkcja o powtarzającej się konstrukcji. Mogłyby być osadzone wszędzie - w Zamościu, Rzeszowie, Wrocławiu, Lądku Zdroju...
@KarolinaWN - Autorka jest osobą niewidomą. Tak pokonuje ograniczenia.
polecam ortodontę, inaczej można poranić ludzi
A ja polecam psychiatrę dr Marzec lub dr Łuczak. Może poradzą jak przestać pisać takie bzdety.....
@KarolinaWN - Hipokrytko przeczytaj czasem coś ze zrozumieniem i znaj kontekst. Jadem możesz sobie pluć w domu na swoich.