UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyznam, że jest to pierwsza książka Pani Agnieszki, którą przeczytałam, i... -wsiąkłąm! Jestem zachwycona! Oczywiście sięgam od razu po te poprzednie. Osadzenie akcji w bliskim nam miejscach jest świetne. Niezła intryga, wciągająca tajemnica- brawo, Pani Agnieszko. Książka zasługuje na sfilmowanie.

e7ik46