UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyznam, że jest to pierwsza książka Pani Agnieszki, którą przeczytałam, i... -wsiąkłąm! Jestem zachwycona! Oczywiście sięgam od razu po te poprzednie. Osadzenie akcji w bliskim nam miejscach jest świetne. Niezła intryga, wciągająca tajemnica- brawo, Pani Agnieszko. Książka zasługuje na sfilmowanie.

e7ik46

Anuluj