UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyznam, że jest to pierwsza książka Pani Agnieszki, którą przeczytałam, i... -wsiąkłąm! Jestem zachwycona! Oczywiście sięgam od razu po te poprzednie. Osadzenie akcji w bliskim nam miejscach jest świetne. Niezła intryga, wciągająca tajemnica- brawo, Pani Agnieszko. Książka zasługuje na sfilmowanie.
e7ik46