14
22.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po pierwsze zgodnie z przedmowca, Alstom, Simens, ABB to siedlisko najnowszych technologii w naszym miescie, a pierwszy z wymienionych - jedynych takich technologii i zaplecza w Europie. Co do piwa, to jest ono specjalne i najlepsze i zaden prawdziwy elblazanin temu nie zaprzeczy - Ty nim nie jestes na pewno. Co do inwestycji, to jest ich wiele, niektore z nich juz sa w trakcie rezalizacji inne jescze nie. Multikono otwarcie na poczatku lipca, o aquaparku slyszeli wszyscy oprocz Ciebie (bos nie stad przeciez to jak masz slyszec?), port morski rozbudowuje sie, wraz z planem budowy mostu w Nowakowie. Warto jescze wsponiec o budowie Modrzewiny i nowych inwestorach, ktorzy jak zapewnia prezydent juz sa (fakt faktem cos sie tam dzieje bo stoja dzwigi na modrzewinie). Pozostaje tylko wspolczuc osobie, ktora ma wyrazne braki w edukacji i nie interesuje sie losami regionu,i jak dzuma nawiedzajac miasto, siejac beznadzieje, spustoszenie i zamet.
wacio (2005.06.27)

info

0  
  0
wacio, nina: Co wam ? Poza tym wszystko w porządku ??? Niestety, to gfd stoi na ziemi a nie buja w chmurach...
bac (2005.06.27)

info

0  
  0
A ja uwazam ze to prawda, precz z narzekaniem wiecznym!
(2005.06.29)

info

0  
  0
Moim zdaniem Elbląg jest ładnym miastem, dużo się zmieniło odkąd się przeniosłam się(10 lat)do Torunia. Starówka się odbudowała, ale brak jest atrakcji np. basenów, miejsc gdzie można iść z dziećmi.
Stec (2008.07.10)

info

0  
  0