UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem Elbląg jest ładnym miastem, dużo się zmieniło odkąd się przeniosłam się(10 lat)do Torunia. Starówka się odbudowała, ale brak jest atrakcji np. basenów, miejsc gdzie można iść z dziećmi.
Stec
Moim zdaniem Elbląg jest ładnym miastem, dużo się zmieniło odkąd się przeniosłam się(10 lat)do Torunia. Starówka się odbudowała, ale brak jest atrakcji np. basenów, miejsc gdzie można iść z dziećmi.
Stec