UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem Elbląg jest ładnym miastem, dużo się zmieniło odkąd się przeniosłam się(10 lat)do Torunia. Starówka się odbudowała, ale brak jest atrakcji np. basenów, miejsc gdzie można iść z dziećmi.

Stec

Anuluj