UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po pierwsze zgodnie z przedmowca, Alstom, Simens, ABB to siedlisko najnowszych technologii w naszym miescie, a pierwszy z wymienionych - jedynych takich technologii i zaplecza w Europie. Co do piwa, to jest ono specjalne i najlepsze i zaden prawdziwy elblazanin temu nie zaprzeczy - Ty nim nie jestes na pewno. Co do inwestycji, to jest ich wiele, niektore z nich juz sa w trakcie rezalizacji inne jescze nie. Multikono otwarcie na poczatku lipca, o aquaparku slyszeli wszyscy oprocz Ciebie (bos nie stad przeciez to jak masz slyszec?), port morski rozbudowuje sie, wraz z planem budowy mostu w Nowakowie. Warto jescze wsponiec o budowie Modrzewiny i nowych inwestorach, ktorzy jak zapewnia prezydent juz sa (fakt faktem cos sie tam dzieje bo stoja dzwigi na modrzewinie). Pozostaje tylko wspolczuc osobie, ktora ma wyrazne braki w edukacji i nie interesuje sie losami regionu,i jak dzuma nawiedzajac miasto, siejac beznadzieje, spustoszenie i zamet.

wacio

Anuluj