UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze byłoby przeprowadzić protest pod Waszymi domami i gospodarstwami. Wtedy wspólnie z sąsiadami przyjechalibyśmy zblokować wsie i okoliczne gminy.

mokos00

Anuluj