UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze byłoby przeprowadzić protest pod Waszymi domami i gospodarstwami. Wtedy wspólnie z sąsiadami przyjechalibyśmy zblokować wsie i okoliczne gminy.
mokos00
Dobrze byłoby przeprowadzić protest pod Waszymi domami i gospodarstwami. Wtedy wspólnie z sąsiadami przyjechalibyśmy zblokować wsie i okoliczne gminy.
mokos00