A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@AR. - Weźcie ludzie najpierw poczytajcie o co chodzi z protestem, a dopiero piszcie. Unia Europejska was zaora i się obudzicie z ręką w nocniku. Już płacicie X2 za prąd jak w Niemczech przez ETF. W internecie piszecie a jak was rząd i unia dyma to nikt nie ma jaj wyjść na ulicę. Porażka
@Nie lubię rolników - Weźcie ludzie najpierw poczytajcie o co chodzi z protestem, a dopiero piszcie. Unia Europejska was zaora i się obudzicie z ręką w nocniku. Już płacicie X2 za prąd jak w Niemczech przez ETF. W internecie piszecie a jak was rząd i unia dyma to nikt nie ma jaj wyjść na ulicę. Porażka
Weźcie ludzie najpierw poczytajcie o co chodzi z protestem, a dopiero piszcie. Unia Europejska was zaora i się obudzicie z ręką w nocniku. Już płacicie X2 za prąd jak w Niemczech przez ETF. W internecie piszecie a jak was rząd i unia dyma to nikt nie ma jaj wyjść na ulicę. Porażka
krasulskiego i śliwkę obrzucić jajami
a dlaczego jadą pod urząd miejski co on ma do rolników niech jadą pod urząd gminy albo starostwo. Tak wogóle to starostwo powinni rozwiązać, po co dublować stanowiska
Do roboty nieroby !!!
Zatrzymać organizatorów protestów tego damianka, mariusza itd
@Macieeeeej - I dlatego utrudnia sie zycie zwyklym szarym ludziom? NIech jada pod sejm, albo do Brukseli pod parlament europejski. Takie dzialania sa przeciw skuteczne i nastawiaja negatywnie opinie publiczna
Bedzie Kołodziejaczak na protescie?
@synrolnika - Jesteś jednym z niewielu głosów tych prawdziwych. Tumany klaskają na te protesty bo nie mają zielonego pojęcia o co chodzi. Rolnik to taka kasta jak górnik tylko x razy bardziej uprzywilejowania. Jakby jeden z drugim zobaczył jak się otwiera oborę z bankietem za 200tys PLN to by zobaczył o co kaman. Jakby zobaczył jak rolnicy biją się w przetargach o dzierżawę państwowej ziemi 10x bardziej zaciekle niż deweloperzy o działki pod budowę osiedli to by przejrzał na oczy. Jak mieszczuchy są kiwane przez rolnika.