93
01.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@AR. - Weźcie ludzie najpierw poczytajcie o co chodzi z protestem, a dopiero piszcie. Unia Europejska was zaora i się obudzicie z ręką w nocniku. Już płacicie X2 za prąd jak w Niemczech przez ETF. W internecie piszecie a jak was rząd i unia dyma to nikt nie ma jaj wyjść na ulicę. Porażka
Macieeeeej (2024.12.02)
@Nie lubię rolników - Weźcie ludzie najpierw poczytajcie o co chodzi z protestem, a dopiero piszcie. Unia Europejska was zaora i się obudzicie z ręką w nocniku. Już płacicie X2 za prąd jak w Niemczech przez ETF. W internecie piszecie a jak was rząd i unia dyma to nikt nie ma jaj wyjść na ulicę. Porażka
Macieeeeej (2024.12.02)
Weźcie ludzie najpierw poczytajcie o co chodzi z protestem, a dopiero piszcie. Unia Europejska was zaora i się obudzicie z ręką w nocniku. Już płacicie X2 za prąd jak w Niemczech przez ETF. W internecie piszecie a jak was rząd i unia dyma to nikt nie ma jaj wyjść na ulicę. Porażka
Macieeeeej (2024.12.02)
krasulskiego i śliwkę obrzucić jajami
(2024.12.02)
a dlaczego jadą pod urząd miejski co on ma do rolników niech jadą pod urząd gminy albo starostwo. Tak wogóle to starostwo powinni rozwiązać, po co dublować stanowiska
(2024.12.02)

info

3  
  1
Do roboty nieroby !!!
(2024.12.02)

info

7  
  4
Zatrzymać organizatorów protestów tego damianka, mariusza itd
(2024.12.02)

info

7  
  5
@Macieeeeej - I dlatego utrudnia sie zycie zwyklym szarym ludziom? NIech jada pod sejm, albo do Brukseli pod parlament europejski. Takie dzialania sa przeciw skuteczne i nastawiaja negatywnie opinie publiczna
Realista1 (2024.12.02)
Bedzie Kołodziejaczak na protescie?
(2024.12.02)

info

6  
  2
@synrolnika - Jesteś jednym z niewielu głosów tych prawdziwych. Tumany klaskają na te protesty bo nie mają zielonego pojęcia o co chodzi. Rolnik to taka kasta jak górnik tylko x razy bardziej uprzywilejowania. Jakby jeden z drugim zobaczył jak się otwiera oborę z bankietem za 200tys PLN to by zobaczył o co kaman. Jakby zobaczył jak rolnicy biją się w przetargach o dzierżawę państwowej ziemi 10x bardziej zaciekle niż deweloperzy o działki pod budowę osiedli to by przejrzał na oczy. Jak mieszczuchy są kiwane przez rolnika.
(2024.12.02)