UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dlaczego jadą pod urząd miejski co on ma do rolników niech jadą pod urząd gminy albo starostwo. Tak wogóle to starostwo powinni rozwiązać, po co dublować stanowiska
a dlaczego jadą pod urząd miejski co on ma do rolników niech jadą pod urząd gminy albo starostwo. Tak wogóle to starostwo powinni rozwiązać, po co dublować stanowiska