UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a dlaczego jadą pod urząd miejski co on ma do rolników niech jadą pod urząd gminy albo starostwo. Tak wogóle to starostwo powinni rozwiązać, po co dublować stanowiska


Anuluj