19
06.11.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam wywalone na takie instytucje charytatywne co pomagają potrzebującym. Wolę wywalić na śmietnik. Miałem kiedyś ponad 70 worków z ubraniami dla dzieci w wieku 5-9 lat dla dziewczynek wszystko nowe "funkiel" z Anglii z metkami nawet nierozpakowane. Moja córka szybko wyrosła, wiadomo jak to dzieci i już była za duża na te ubranka. Wartość ubrań była około 40 tyś zł i dałem ogłoszenie na portal elbląski, że oddam potrzebującym za darmo. Raptem 2-3 matki się zgłosiły i dobrały ubranka dla swoich dzieci i były zachwycone. Postanowiłem resztę wywalić na śmietnik prawie 50 worków z ubraniami z metkami. Jakie było moje zdziwienie jak na portalu elbląskim za 2-3 dni w dziale ogłoszeń "drobne" te ubrania pojawiły się ze zdjęciami "oddam za czekoladę czy tam za kawę". Nawet wywaliłem 10 letni fotel córki l na śmietnik a 2 dni później był na portelu wystawiony za 50 zł jako "mało używany" Jajca normalnie
taka prawda (2024.11.06)

info

2  
  1
Tusk ci wiecej naobiecuje, zenada
(2024.11.06)
@Ciastek - 881489749prosze dzwonić Odbierzemy sami Pozdrawiam serdecznie 🌹
(2024.11.07)
Pięć milionów w pięć lat wydała Krajowa Administracja Skarbowa na zatrudnienie kapelanów. Okazuje się, że w służbie odpowiedzialnej za ściąganie podatków, zatrudnieni są bowiem duchowni. Teraz wyszło na jaw, ile płaci im skarbówka. To nie są małe pieniądze.
Nie wszyscy biedują (2024.11.07)

info

2  
  1
:)
(2024.11.07)
Odwal się od mojego kolegi Napoleona!
(2024.11.07)
A dlaczego śmiejesdz się zxe zmarłych? To Mega nie fajne!
(2024.11.07)
Bardxzo super powiedxziane! Szacun.
Erich (2024.11.07)
Na pisowską pomoc to nie licz bo skończysz jak ten królik
(2024.11.08)