UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam wywalone na takie instytucje charytatywne co pomagają potrzebującym. Wolę wywalić na śmietnik. Miałem kiedyś ponad 70 worków z ubraniami dla dzieci w wieku 5-9 lat dla dziewczynek wszystko nowe "funkiel" z Anglii z metkami nawet nierozpakowane. Moja córka szybko wyrosła, wiadomo jak to dzieci i już była za duża na te ubranka. Wartość ubrań była około 40 tyś zł i dałem ogłoszenie na portal elbląski, że oddam potrzebującym za darmo. Raptem 2-3 matki się zgłosiły i dobrały ubranka dla swoich dzieci i były zachwycone. Postanowiłem resztę wywalić na śmietnik prawie 50 worków z ubraniami z metkami. Jakie było moje zdziwienie jak na portalu elbląskim za 2-3 dni w dziale ogłoszeń "drobne" te ubrania pojawiły się ze zdjęciami "oddam za czekoladę czy tam za kawę". Nawet wywaliłem 10 letni fotel córki l na śmietnik a 2 dni później był na portelu wystawiony za 50 zł jako "mało używany" Jajca normalnie

taka prawda