Wybrany wątek opinii

Niech Trump i pisowcy pomagają. Oni mają ogromne serca.
(2024.11.06)
Masz rację bo jedno co wy możecie zaoferować to uśmiech
(2024.11.06)
Uśmiechamy się od ucha do ucha bo Trump i Jarosław Polskę zbaw.
(2024.11.06)
"Uśmiechamy się od ucha do ucha" - tak tak, wszyscy o tym wiedzą tylko jest problem taki że ci co tak się ciągle śmieją, zazwyczaj bez powodu to powinni się znajdować we wiadomym miejscu, razem z Napoleonami, Presleyami i takimi tam.
(2024.11.06)
Widzisz to są weseli i uśmiechnięci ludzie a skoro sie nie uśmiechasz to smutny z ciebie człowiek. Presleya wielbią do dziś miliony i uważasz ich za psychicznie chorych??? Zobacz ilu ma naśladowców i sobowtórów a na Napoleonie wzorują się dziś wszyscy wielcy tego świata. Przykre że masz tak szare, nudne i smutne życie. Przemyśl i pomyśl bo może to ty się smucisz bez powodu a jeśli z powodem to tym gorzej.
(2024.11.06)
Tusk ci wiecej naobiecuje, zenada
(2024.11.06)
:)
(2024.11.07)
Odwal się od mojego kolegi Napoleona!
(2024.11.07)
A dlaczego śmiejesdz się zxe zmarłych? To Mega nie fajne!
(2024.11.07)
Bardxzo super powiedxziane! Szacun.
Erich (2024.11.07)
Na pisowską pomoc to nie licz bo skończysz jak ten królik
(2024.11.08)
Powrót do komentarzy