Wybrany wątek opinii
Niech Trump i pisowcy pomagają. Oni mają ogromne serca.
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
Masz rację bo jedno co wy możecie zaoferować to uśmiech
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
Uśmiechamy się od ucha do ucha bo Trump i Jarosław Polskę zbaw.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
"Uśmiechamy się od ucha do ucha" - tak tak, wszyscy o tym wiedzą tylko jest problem taki że ci co tak się ciągle śmieją, zazwyczaj bez powodu to powinni się znajdować we wiadomym miejscu, razem z Napoleonami, Presleyami i takimi tam.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Widzisz to są weseli i uśmiechnięci ludzie a skoro sie nie uśmiechasz to smutny z ciebie człowiek. Presleya wielbią do dziś miliony i uważasz ich za psychicznie chorych??? Zobacz ilu ma naśladowców i sobowtórów a na Napoleonie wzorują się dziś wszyscy wielcy tego świata. Przykre że masz tak szare, nudne i smutne życie. Przemyśl i pomyśl bo może to ty się smucisz bez powodu a jeśli z powodem to tym gorzej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Tusk ci wiecej naobiecuje, zenada
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Odwal się od mojego kolegi Napoleona!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A dlaczego śmiejesdz się zxe zmarłych? To Mega nie fajne!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Bardxzo super powiedxziane! Szacun.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
0
0