UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pięć milionów w pięć lat wydała Krajowa Administracja Skarbowa na zatrudnienie kapelanów. Okazuje się, że w służbie odpowiedzialnej za ściąganie podatków, zatrudnieni są bowiem duchowni. Teraz wyszło na jaw, ile płaci im skarbówka. To nie są małe pieniądze.

Nie wszyscy biedują