A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Movember - O czym Ty bajdurzysz? Artykuł z czapy. Ja się do urologa nie dostałem ani w September ani w November ani w December. Może to kwestia wąsika. Propaganda rodem z TVN. Wąsiki sobie zapuszczają a klucz tego wywody brzmi badaj się sam. Bla bla bla... Lecz się sam... Jak zmianę wyczujesz niepokojącą zmianę na jajkach zapisz się ołówkiem na 2025 bo może nie doczekasz.
Adolf miał piękne... a nawiasem wąsy i brody świadczą o zakomleksiałości, lub defektach twarzy...
@ Chururg
Brawo Tramp! Dla niego liczy się tylko USA a nie lgbty i inne bzdety. W Polsce czas na Grzegorza Brauna dość już poprawnych politycznie piesków na smyczy Niemiec i Rosji.
Pan Adrian nie jest elblążaninem.... Panie Bill, po co ta nieprawdziwa wstawka?
Do ogolnego lekarza nie mozna sie dostac a co dopiero specjalisty. Nie masz kasy zapomnij o leczeniu.
dobra wymówka, idź dostań się do lekarza, raz po prostu wstań wcześniej. Otrzymasz skierowanie do specjalisty a jak wizyta będzie za rok to akurat do tego czasu oswoisz się ze swoimi obawami. To profilaktyka. I tak wcześniej nawet prywatnie nie pójdziesz, bo będziesz się ociągał i pisał bzdury na forum.
Uśmiechnięta Polska za PiSU do specjalisty czekałem rok w kolejce a za KO mam czekać 2,5 roku ciekawe czy dożyję