UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Tramp! Dla niego liczy się tylko USA a nie lgbty i inne bzdety. W Polsce czas na Grzegorza Brauna dość już poprawnych politycznie piesków na smyczy Niemiec i Rosji.
nie lubię kaczek
Brawo Tramp! Dla niego liczy się tylko USA a nie lgbty i inne bzdety. W Polsce czas na Grzegorza Brauna dość już poprawnych politycznie piesków na smyczy Niemiec i Rosji.
nie lubię kaczek