UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Tramp! Dla niego liczy się tylko USA a nie lgbty i inne bzdety. W Polsce czas na Grzegorza Brauna dość już poprawnych politycznie piesków na smyczy Niemiec i Rosji.

nie lubię kaczek

Anuluj