Wybrany wątek opinii

Do ogolnego lekarza nie mozna sie dostac a co dopiero specjalisty. Nie masz kasy zapomnij o leczeniu.
(2024.11.07)
dobra wymówka, idź dostań się do lekarza, raz po prostu wstań wcześniej. Otrzymasz skierowanie do specjalisty a jak wizyta będzie za rok to akurat do tego czasu oswoisz się ze swoimi obawami. To profilaktyka. I tak wcześniej nawet prywatnie nie pójdziesz, bo będziesz się ociągał i pisał bzdury na forum.
(2024.11.07)
Powrót do komentarzy