Wybrany wątek opinii
Do ogolnego lekarza nie mozna sie dostac a co dopiero specjalisty. Nie masz kasy zapomnij o leczeniu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
dobra wymówka, idź dostań się do lekarza, raz po prostu wstań wcześniej. Otrzymasz skierowanie do specjalisty a jak wizyta będzie za rok to akurat do tego czasu oswoisz się ze swoimi obawami. To profilaktyka. I tak wcześniej nawet prywatnie nie pójdziesz, bo będziesz się ociągał i pisał bzdury na forum.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0