UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dobra wymówka, idź dostań się do lekarza, raz po prostu wstań wcześniej. Otrzymasz skierowanie do specjalisty a jak wizyta będzie za rok to akurat do tego czasu oswoisz się ze swoimi obawami. To profilaktyka. I tak wcześniej nawet prywatnie nie pójdziesz, bo będziesz się ociągał i pisał bzdury na forum.