UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dobra wymówka, idź dostań się do lekarza, raz po prostu wstań wcześniej. Otrzymasz skierowanie do specjalisty a jak wizyta będzie za rok to akurat do tego czasu oswoisz się ze swoimi obawami. To profilaktyka. I tak wcześniej nawet prywatnie nie pójdziesz, bo będziesz się ociągał i pisał bzdury na forum.