31
28.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
gdzie moj wpis cenzura na portalu nadal dziala TO JA JESTEM ŚWIĘTY DLA SIEBIE.
(2024.10.28)
najlepiej wszystkich zróbcie świetymi
(2024.10.28)

info

7  
  4
@Bożena L. - milczaly ? zrobili mu pogrzeb a resszzte w mediach mozna bylo wyczytac
(2024.10.28)
Wy ateiści jesteście niesamowicie zabawni. Czasami mam wrażenie że sprawy wiary, religii bardziej was obchodzą niż wasze sprawy, rodziny. Kupa śmiechu jest patrząc jak walczycie z czymś czego wg was nie ma, nie istnieje. No a szczyty hipokryzji to są np w czasie świąt. Teraz 1 listopada, święto katolickie, Wszystkich Świętych, chrześcijańskie tłumnie ruszycie na cmentarze. Potem wigilia, potem Wielkanoc itd itd.
(2024.10.29)
Nie "patologię wyświęcania", tylko patologię księży, którzy zamiast służyć Bogu, służą mamonie.
(2024.10.29)
Mój też nie został umieszczony, typowa..... orientacja.
elblążanin48 (2024.10.29)
Święty nie znaczy bez grzechu, anioł na ziem, to bardziej ktoś kogo postawa ma nas skłaniać do poprawiania naszego życia. Egoizm przez nas przemawia, każdy uważa że jest najmądrzejszy, wręcz sam sobie Bogiem. Dobro jest jedno i uniwersalne.
(2024.10.29)

info

0  
  1
Dobrze, że bulwersuje was zło, niedoskonałość, pomyślcie jak stworzyć coś dobrego, lepszego, wszyscy chcielibyśmy żyć w lepszym świecie, raju, niebie. Przestańmy czynić zło to będzie dobrze.
bnm (2024.10.29)

info

1  
  1
Cenzura w redakcji jak za czasów Breżniewa. C niewygodne dla kleru automatycznie niewygodne dla redakcji. Cóż, demokracja już była i odeszła wraz z nastaniem reżimu pisowsko kościelnego
kajetan (2024.10.29)

info

5  
  2
Niech beatyfikują, kanonizują, święcą i wszystko co będą chcieli jeszcze sobie robić - ale ZA WLASNE PIENIĄDZE. Dość utrzymywania księży za pieniądze Państwa. Oni są zaradni, bardzo majętni. Opłacanie składek ZUS trąca patologią w wydaniu władzy. Konstytucja mówi o "równości wszystkich" Religia w szkołach to średniowiecze umysłowe. Miliardy przeznaczane na ten cel powinny natychmiast trafić do służby zdrowia. Państwo nie ma kasy na diagnostykę pacjentów, zabiegi, refundację leków za to ma na utrzymywanie tłustych kotów kościelnych.... Ich utrzymanie powinno opierać się wyłącznie o sponsoring tych, którzy wierzą w wygłaszane przez kler tezy...
były katolik (2024.10.29)