UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że bulwersuje was zło, niedoskonałość, pomyślcie jak stworzyć coś dobrego, lepszego, wszyscy chcielibyśmy żyć w lepszym świecie, raju, niebie. Przestańmy czynić zło to będzie dobrze.
bnm
Dobrze, że bulwersuje was zło, niedoskonałość, pomyślcie jak stworzyć coś dobrego, lepszego, wszyscy chcielibyśmy żyć w lepszym świecie, raju, niebie. Przestańmy czynić zło to będzie dobrze.
bnm