UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że bulwersuje was zło, niedoskonałość, pomyślcie jak stworzyć coś dobrego, lepszego, wszyscy chcielibyśmy żyć w lepszym świecie, raju, niebie. Przestańmy czynić zło to będzie dobrze.

bnm

Anuluj