Wybrany wątek opinii

Wy ateiści jesteście niesamowicie zabawni. Czasami mam wrażenie że sprawy wiary, religii bardziej was obchodzą niż wasze sprawy, rodziny. Kupa śmiechu jest patrząc jak walczycie z czymś czego wg was nie ma, nie istnieje. No a szczyty hipokryzji to są np w czasie świąt. Teraz 1 listopada, święto katolickie, Wszystkich Świętych, chrześcijańskie tłumnie ruszycie na cmentarze. Potem wigilia, potem Wielkanoc itd itd.
(2024.10.29)
Osobiście szanuje ludzi zabawnych ale nie szanuje hipokrytów. Wpisz sobie "Pogańskie tradycje skradzione przez kościół" a zrozumiesz.. Wiara katolicka to zbitek innych wierzeń. To po prostu międzynarodowa korporacja.
Skradzione tradycje (2024.10.30)
Powrót do komentarzy