UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech beatyfikują, kanonizują, święcą i wszystko co będą chcieli jeszcze sobie robić - ale ZA WLASNE PIENIĄDZE. Dość utrzymywania księży za pieniądze Państwa. Oni są zaradni, bardzo majętni. Opłacanie składek ZUS trąca patologią w wydaniu władzy. Konstytucja mówi o "równości wszystkich" Religia w szkołach to średniowiecze umysłowe. Miliardy przeznaczane na ten cel powinny natychmiast trafić do służby zdrowia. Państwo nie ma kasy na diagnostykę pacjentów, zabiegi, refundację leków za to ma na utrzymywanie tłustych kotów kościelnych.... Ich utrzymanie powinno opierać się wyłącznie o sponsoring tych, którzy wierzą w wygłaszane przez kler tezy...
były katolik