A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szanowny panie osobiście nie mam nic przeciwko kobietom w armii pod warunkiem że damski czas na
zaliczenie egzaminow z wf będzie zrównany z czasami męskimi inaczej to nie ma sensu.
czuję się bezpiecznie widząc takie wojsko
Panienki na zdjęciu widać zadowolone. Może ktoś im wyjaśni, że wojna to: błoto, krew, wnętrzności i trupi smród, a nie zabawa. Żołnierz ma być zabójcą, " naszym zabójcą" nie panienką w mundurku. Ta dzieciarnia, która załapała się na pensję w tzw. armii nie zdaje sobie sprawy, że może będzie trzeba oddać życie, albo nogi za ojczyznę. Nie da się w chwili próby uciec na L4 albo porzucić pracę.
A ty za ile sprzedajesz swoją godnosć? za 3,5 ?
Jestem od 30 lat w rezerwie - kilka poligonów letnie, zimowe i nikt o mnie nie napisze
Widzę, że portel jest zachwycony swoim artykułem i blokuje komentarze. Napiszcie wreszcie prawdę i zróbcie rzetelny artykuł.
A po co wynosić z pola walki rannego z nadwagą?
@Rezerwista - A ty rezerwistów w razie czego będziesz się chował pod kiecą mamy
dlaczego akurat przy artykule o kobietach wprowadzacie moderacje komentarzy? facetow jakos tak nie chronicie, ale do rzeczy - żołnierczynie mają mniejsze wymagania sprawnościowe w wojsku i dlatego jest ich tam pełno. Jak przyjdzie wojna to za chwilę 3/4 z nich ucieknie na L4 np. ciążowe - nie miejmy zludzen
Sarkazm pierwsza klasa a i tak zminusują.