31
12.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szanowny panie osobiście nie mam nic przeciwko kobietom w armii pod warunkiem że damski czas na zaliczenie egzaminow z wf będzie zrównany z czasami męskimi inaczej to nie ma sensu.
(2024.10.12)
czuję się bezpiecznie widząc takie wojsko
(2024.10.12)
Panienki na zdjęciu widać zadowolone. Może ktoś im wyjaśni, że wojna to: błoto, krew, wnętrzności i trupi smród, a nie zabawa. Żołnierz ma być zabójcą, " naszym zabójcą" nie panienką w mundurku. Ta dzieciarnia, która załapała się na pensję w tzw. armii nie zdaje sobie sprawy, że może będzie trzeba oddać życie, albo nogi za ojczyznę. Nie da się w chwili próby uciec na L4 albo porzucić pracę.
(2024.10.12)

info

22  
  0
A ty za ile sprzedajesz swoją godnosć? za 3,5 ?
(2024.10.12)
Jestem od 30 lat w rezerwie - kilka poligonów letnie, zimowe i nikt o mnie nie napisze
Ruska Onuca (2024.10.12)

info

0  
  1
Widzę, że portel jest zachwycony swoim artykułem i blokuje komentarze. Napiszcie wreszcie prawdę i zróbcie rzetelny artykuł.
Cała prawda (2024.10.12)
A po co wynosić z pola walki rannego z nadwagą?
Rb (2024.10.12)
@Rezerwista - A ty rezerwistów w razie czego będziesz się chował pod kiecą mamy
Pijak (2024.10.12)
dlaczego akurat przy artykule o kobietach wprowadzacie moderacje komentarzy? facetow jakos tak nie chronicie, ale do rzeczy - żołnierczynie mają mniejsze wymagania sprawnościowe w wojsku i dlatego jest ich tam pełno. Jak przyjdzie wojna to za chwilę 3/4 z nich ucieknie na L4 np. ciążowe - nie miejmy zludzen
(2024.10.12)

info

15  
  1
Sarkazm pierwsza klasa a i tak zminusują.
(2024.10.13)