UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panienki na zdjęciu widać zadowolone. Może ktoś im wyjaśni, że wojna to: błoto, krew, wnętrzności i trupi smród, a nie zabawa. Żołnierz ma być zabójcą, " naszym zabójcą" nie panienką w mundurku. Ta dzieciarnia, która załapała się na pensję w tzw. armii nie zdaje sobie sprawy, że może będzie trzeba oddać życie, albo nogi za ojczyznę. Nie da się w chwili próby uciec na L4 albo porzucić pracę.