UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego akurat przy artykule o kobietach wprowadzacie moderacje komentarzy? facetow jakos tak nie chronicie, ale do rzeczy - żołnierczynie mają mniejsze wymagania sprawnościowe w wojsku i dlatego jest ich tam pełno. Jak przyjdzie wojna to za chwilę 3/4 z nich ucieknie na L4 np. ciążowe - nie miejmy zludzen