A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego dopuszczacie wulgaryzm?jednym pozwalacie innym kasujecie?
Jakoś na tego typu imprezach tłumów nie widać. Ostatnio kiedy uczestniczył w takim spotkaniu Kamil Janicki, historyk, autor książek dotyczących naszej historii, też masy gości nie widziano. Natomiast krytykantów i wtedy i teraz jest mnóstwo. Z tego wniosek, że nasza specjalność to negacja, szczególnie kiedy w danym temacie niewiele mamy do powiedzenia. Ot taka mieszanina filozofii Maksa Paradysa z "Seksmisji" i Ferdka Kiepskiego z jego "Świata... ".
@Byłem, widziałem, wiem. - Może dlatego, że Ci zapraszani to jakoś z jednego klucza są. Ten przywoływany przez Ciebie historyk jakby też. I tak w bibliotece od lat.
Po tłumach można wnioskować, że przybyli chyba wszyscy pracownicy biblioteki.
Krzesłą robią robotę
Jak sìe widzi taką sztukę, trudno zachować kulturę.
Temat mocno wyświechtany.
Drogie panie ile jeszcze można narzekać na "dawne czasy", kiedy kobiety "miały gorzej". ? Teraz mają o duuuuużżżo lepiej od mężczyzn i co.... ? Takie samo narzekanie. Może parytety w sztuce ha ha?
Żenujący komentarz, aż żal dyskutować. Szkoda czasu.
Portel jestem Wami totalnie zawiedziona. Tytuł totalnie z bani. Artykuł składa się ze spisanego z zapowiedzi tekstu + wypowiedzi autorki spisanych z nagrania. Zero wniosków, namysłu nad tematem.2 zdjęcia (fotograf nie był na sali nawet 2 minut). To jest dziennikarstwo?