UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drogie panie ile jeszcze można narzekać na "dawne czasy", kiedy kobiety "miały gorzej". ? Teraz mają o duuuuużżżo lepiej od mężczyzn i co.... ? Takie samo narzekanie. Może parytety w sztuce ha ha?
sztuka
Drogie panie ile jeszcze można narzekać na "dawne czasy", kiedy kobiety "miały gorzej". ? Teraz mają o duuuuużżżo lepiej od mężczyzn i co.... ? Takie samo narzekanie. Może parytety w sztuce ha ha?
sztuka