25
03.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@katon - Wszytkie ludzie płaOM balonie
(2024.10.03)
„Seksmisja (1984)... liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.
eryk-elblag (2024.10.03)
Wypowiedzi osób, które w ogóle nie pofatygowały się na spotkanie, nadają się jedynie do kosza. Wypłynęła inceloza, aż (nie)miło. Typowi, który żałuje podatków, wypada jedynie współczuć.
(2024.10.03)

info

4  
  4
Impresjonizm, ekspresjonizm, feminizm. Dla porządku: jaki okres teraz mamy? Nie myślę o okresach geologicznych ni tych u kobiet. Chodzi o okres artystyczny.
RomanR (2024.10.04)

info

0  
  0
Niestety, widać, że wypowiadający się tutaj żałośni osobnicy nie są w stanie dźwignąć intelektualnie tematu, dlatego: 1.nie poszli na spotkanie, bo i tak niewiele by z niego zrozumieli, 2.widzą słowo: "kobieta" i wystarczy im to do ujadania pod artykułem. Bądźmy szczerzy: żadna normalna babka nie chce mieć cokolwiek wspólnego z takimi przegrywami, a takimi wpisami to tylko potwierdzacie.
Arti (2024.10.04)

info

2  
  0