UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakoś na tego typu imprezach tłumów nie widać. Ostatnio kiedy uczestniczył w takim spotkaniu Kamil Janicki, historyk, autor książek dotyczących naszej historii, też masy gości nie widziano. Natomiast krytykantów i wtedy i teraz jest mnóstwo. Z tego wniosek, że nasza specjalność to negacja, szczególnie kiedy w danym temacie niewiele mamy do powiedzenia. Ot taka mieszanina filozofii Maksa Paradysa z "Seksmisji" i Ferdka Kiepskiego z jego "Świata... ".
Byłem, widziałem, wiem.