21
08.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda, że jak było w Elblągu Lato z Radiem i Pytanie na śniadanie to pani dyrektor pokazała środkowy palec i nie chciała wypromować orkiestry i miasta na antenie TVP, tym bardziej, że jest finansowana ze środków miejskich. Oj nieładnie pani dyrektor, nieładnie... poza tym żeby nie skorzystać z takiej okazji na promocję to trochę zalatuje amatorszczyzną.
meloman (2024.09.10)

info

1  
  7