A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda, że jak było w Elblągu Lato z Radiem i Pytanie na śniadanie to pani dyrektor pokazała środkowy palec i nie chciała wypromować orkiestry i miasta na antenie TVP, tym bardziej, że jest finansowana ze środków miejskich. Oj nieładnie pani dyrektor, nieładnie... poza tym żeby nie skorzystać z takiej okazji na promocję to trochę zalatuje amatorszczyzną.