21
08.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Droga Pani Dyrektor! Ja już wielokrotnie słyszałem w Elblągu dźwięk kontrabasu w wydaniu solo, głównie w w Laboratorium Sztuki Galerii EL, chociażby w wykonaniu ekscentrycznego muzyka Helmuta Nadolskiego, ale Urocza Pani Dyrektor ma prawo tego nie pamiętać. I rzeczywiście tamta muzyka różniła się diametralnie od tej proponowanej obecnie przez EOK pod Pani uroczy przywództwem. Serdecznie pozdrawiam.
Stefan Patera (2024.09.08)

info

6  
  3
10 lat temu był cykl artykułów - wywiadów z muzykami Orkiestry. Do znalezienia. Może warto odświeżyć; )
Brajanek (2024.09.08)
Imponujące wyjazdy EOK, smutne po tylu latach działalności.
(2024.09.08)

info

2  
  1
Pani Dyrektor nie musi obawiać o publiczność. Banda 13 Grudnia zwolni z pracy ostatnich pracowników i w ramach relaksu zapełnią widownię. Będą uśmiechnięci, szczęśliwi i radośni, rozumiem, że wejściówki będą na koszt Radosnego Rządu.
Zkjot (2024.09.08)
Bo tobie absolutnie nie zależy na tym, żeby więcej zarabiać, co ni
skm (2024.09.08)
@Zkjot - I taki właśnie komentarz świadczy o kulturze piszącego. Stwierdzając po wypowiedzi raczej na koncercie Orkiestry nie był i nie będzie, bo to jednak jest Kultura!
(2024.09.08)
niestety słaba skrzypaczka. wywindowana jakimiś dziwnymi układami na stanowisko dyrektora. nie ma żadnej wizji rozwoju tej orkiestry... szkoda
sonia braga (2024.09.08)

info

5  
  11
Pewnie czytam bez zrozumienia i nie jestem na bieżąco, ale brakuje mi w tym dość długim wywiadzie informacji o siedzibie EOK, miejscu koncertów w Elblągu, składu osobowego zespołu, planów dłuższych niż na parę miesięcy, sytuacji w kontekście zreformowanego Departamentu Kultury. Ale to już problem przeprowadzającej wywiad.
(2024.09.08)
biedrąg sypialnio umieralnia
(2024.09.08)

info

0  
  4
Przedstawienie orkiestry od zera nie jest celem wywiadu, bo EOK istnieje już ładnych parę lat. Tak, czytasz bez zrozumienia.
skm (2024.09.09)