A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Droga Pani Dyrektor! Ja już wielokrotnie słyszałem w Elblągu dźwięk kontrabasu w wydaniu solo, głównie w w Laboratorium Sztuki Galerii EL, chociażby w wykonaniu ekscentrycznego muzyka Helmuta Nadolskiego, ale Urocza Pani Dyrektor ma prawo tego nie pamiętać. I rzeczywiście tamta muzyka różniła się diametralnie od tej proponowanej obecnie przez EOK pod Pani uroczy przywództwem. Serdecznie pozdrawiam.
10 lat temu był cykl artykułów - wywiadów z muzykami Orkiestry. Do znalezienia. Może warto odświeżyć; )
Imponujące wyjazdy EOK, smutne po tylu latach działalności.
Pani Dyrektor nie musi obawiać o publiczność. Banda 13 Grudnia zwolni z pracy ostatnich pracowników i w ramach relaksu zapełnią widownię. Będą uśmiechnięci, szczęśliwi i radośni, rozumiem, że wejściówki będą na koszt Radosnego Rządu.
Bo tobie absolutnie nie zależy na tym, żeby więcej zarabiać, co ni
@Zkjot - I taki właśnie komentarz świadczy o kulturze piszącego. Stwierdzając po wypowiedzi raczej na koncercie Orkiestry nie był i nie będzie, bo to jednak jest Kultura!
niestety słaba skrzypaczka. wywindowana jakimiś dziwnymi układami na stanowisko dyrektora. nie ma żadnej wizji rozwoju tej orkiestry... szkoda
Pewnie czytam bez zrozumienia i nie jestem na bieżąco, ale brakuje mi w tym dość długim wywiadzie informacji o siedzibie EOK, miejscu koncertów w Elblągu, składu osobowego zespołu, planów dłuższych niż na parę miesięcy, sytuacji w kontekście zreformowanego Departamentu Kultury. Ale to już problem przeprowadzającej wywiad.
biedrąg sypialnio umieralnia
Przedstawienie orkiestry od zera nie jest celem wywiadu, bo EOK istnieje już ładnych parę lat.
Tak, czytasz bez zrozumienia.