UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że jak było w Elblągu Lato z Radiem i Pytanie na śniadanie to pani dyrektor pokazała środkowy palec i nie chciała wypromować orkiestry i miasta na antenie TVP, tym bardziej, że jest finansowana ze środków miejskich. Oj nieładnie pani dyrektor, nieładnie... poza tym żeby nie skorzystać z takiej okazji na promocję to trochę zalatuje amatorszczyzną.

meloman

Anuluj