UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że jak było w Elblągu Lato z Radiem i Pytanie na śniadanie to pani dyrektor pokazała środkowy palec i nie chciała wypromować orkiestry i miasta na antenie TVP, tym bardziej, że jest finansowana ze środków miejskich. Oj nieładnie pani dyrektor, nieładnie... poza tym żeby nie skorzystać z takiej okazji na promocję to trochę zalatuje amatorszczyzną.

meloman