Wybrany wątek opinii

A może w takim razie przedstawić na portalu muzyków Orkiestry? Chętnie ich poznamy.
(2024.09.08)
Portelu miało być... jakieś wywiady, fajnie byłoby wiedzieć kto tak pięknie dla nas gra
(2024.09.08)
10 lat temu był cykl artykułów - wywiadów z muzykami Orkiestry. Do znalezienia. Może warto odświeżyć; )
Brajanek (2024.09.08)
Powrót do komentarzy