UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Droga Pani Dyrektor! Ja już wielokrotnie słyszałem w Elblągu dźwięk kontrabasu w wydaniu solo, głównie w w Laboratorium Sztuki Galerii EL, chociażby w wykonaniu ekscentrycznego muzyka Helmuta Nadolskiego, ale Urocza Pani Dyrektor ma prawo tego nie pamiętać. I rzeczywiście tamta muzyka różniła się diametralnie od tej proponowanej obecnie przez EOK pod Pani uroczy przywództwem. Serdecznie pozdrawiam.
Stefan Patera