A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zawadatyr - Jak wiesz lepiej to po co się pytasz
@Książka jest dobra - W Elblągu jest pięć filii bibliotecznych a w Tczewie osiem. Warto sprawdzić zanim się chce znaleźć argumenty za likwidacja placowek
@Zawadatyr - Ilość książek w takim książkomacie będzie, siłą rzeczy, ograniczona. Ktoś go musi "ładować" czyli tak naprawdę dowozić zamówień książki i zabierać zwrócone. Książkomat przy Hetmańskiej "broni się" tym, że za ścianą ma bibliotekę publiczną z księgozbiorem, a na dodatek dowożone są tam książki ze św. Ducha. Jak to zostanie rozwiązane na Brzeskiej i na Zatorzu ? Tam nie będzie już tradycyjnych bibliotek za ścianą. Jak długo stać będzie Bibliotekę Elbląską na dowóz i odbiór książek do tych książkomatów ? Idea dowozu książek do niepełnosprawnych czytelników upadła piorunem. Koszty za duże.
Wyrzutnie są TYLKO do zwrotów. A filie Biblioteki Elbląskiej są otwarte w soboty. Od 9 do 15.W wakacje (czyli w lipcu i sierpniu) - które właśnie się skończyły - mają wolne soboty, ale za to można było podjechać na Stare Miasto i tam zwrócić, bo było czynne.
Zdecydowanie. Następna może być placówka przy Słonecznej, bo tam wszystkie pracownice chorują onkologicznie przez subit na podłodze.
@Obawy są... - Subit owszem może zwiększyć ryzyko zachorowania na niektóre choroby, ale to zapewne nie on jest powodem zachorowania tych pań. W pewnym wieku kobiety często chorują na ten wstrętny i częsty u nich nowotwór. Z całą pewnością materiały typu subit powinno się usuwać, niestety znajduje się on pod parkietami jeszcze w wielu polskich domach.
Robota będzie, ale tylko dla dyrektora i jego przybocznych potakiwaczy.
Książkomaty to tylko karłowate atrapy. Służą jako wygodne wytłumaczenia dla redukcji klasycznych Bibliotek.
Hmm, jakbym gdzieś słyszała już ten tekst o starych kobietach przed emeryturą. Na raka chorują osoby w każdym wieku. Kto tego nie przeszedł "g... o" wie. Pozdrawiam