UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdecydowanie. Następna może być placówka przy Słonecznej, bo tam wszystkie pracownice chorują onkologicznie przez subit na podłodze.

Obawy są...

Anuluj