A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@gunter - już wy darujcie sobie te wasze rewolucje - LUDZIE was nie chcą tu - kumasz, czy nie?
Prezydenta Elbląga wybrali uczciwi Polacy, wiec cwaniaki wynocha z łapkami - tu nikt Was nie chce, sami siebie tylko chcecie.
Żaden uczciwy Polak, nie chce rządów PIS - pamiętajcie o tym.
ulica wschodnia musi być dokończona!
Oznaczenie szlaków jest dobre, ale mogłoby być lepsze. Ciężko się zgubić, ale są miejsca, gdzie brakuje oznaczenia, tzn jest za daleko od poprzedniego. Opisy wzgórz jak najbardziej na tak, obecnie ich nie ma, albo są stare i zniszczone patrz: świątynia dumania. Przebudowa, a bardziej II etap budowy ul. Wschodniej, tak, tak i jeszcze raz tak, trzeba budować. Rok temu słyszałem, że ma zacząć się odbudowa mostka elewów, minął rok, nadal cisza. Oczywiście, to nie jest tak jak piszą ludzie bez wiedzy, że wystarczy rzucić dwie kłody, przybić deski i będzie mostek, ale kurde, może w końcu się weźcie za to co?!
Do pomysłodawców! Ludzie, czy znacie definicje Parku Narodowego?! Nie ośmieszajcie się!
Wróblewski miał tyle czasu, żeby Bażantarni została z zrewitalizowana po powodziach w 2017 roku i jakoś nic nie zrobił
Dobrze by było, żeby na szlakach pieszo-rowerowych w Bażantarni został położony asfalt, żeby były ławki, śmietniki, WC. Mostek Elewów przydałoby się też wyremontować
@Miłośnik Bażantarni - Zmieni się. Będzie więcej wycinki. Rząd szuka kasy, a Chińczycy dobrze płacą za nasze drewno.
Kiedy w końcu wyrównają drogę dojazdową do parkingu przy głównej wiacie w bażantarni. Z roku na rok jest coraz gorzej, masakra.