Wybrany wątek opinii

Dobrze by było, żeby na szlakach pieszo-rowerowych w Bażantarni został położony asfalt, żeby były ławki, śmietniki, WC. Mostek Elewów przydałoby się też wyremontować
(2024.08.26)
Czy Tobie z tym asfaltem to sufit na łeb spadł?
Bajabongo (2024.08.26)
Powrót do komentarzy