UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oznaczenie szlaków jest dobre, ale mogłoby być lepsze. Ciężko się zgubić, ale są miejsca, gdzie brakuje oznaczenia, tzn jest za daleko od poprzedniego. Opisy wzgórz jak najbardziej na tak, obecnie ich nie ma, albo są stare i zniszczone patrz: świątynia dumania. Przebudowa, a bardziej II etap budowy ul. Wschodniej, tak, tak i jeszcze raz tak, trzeba budować. Rok temu słyszałem, że ma zacząć się odbudowa mostka elewów, minął rok, nadal cisza. Oczywiście, to nie jest tak jak piszą ludzie bez wiedzy, że wystarczy rzucić dwie kłody, przybić deski i będzie mostek, ale kurde, może w końcu się weźcie za to co?!
Ploterek