UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze by było, żeby na szlakach pieszo-rowerowych w Bażantarni został położony asfalt, żeby były ławki, śmietniki, WC. Mostek Elewów przydałoby się też wyremontować
Dobrze by było, żeby na szlakach pieszo-rowerowych w Bażantarni został położony asfalt, żeby były ławki, śmietniki, WC. Mostek Elewów przydałoby się też wyremontować