UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze by było, żeby na szlakach pieszo-rowerowych w Bażantarni został położony asfalt, żeby były ławki, śmietniki, WC. Mostek Elewów przydałoby się też wyremontować


Anuluj